שלום אורח!
התחברות: שכחתי סיסמא

קיבלתם צו ראשון ואתם לא בטוחים לגמרי מה זה אומר? הגעתם למקום הנכון. כאן תקבלו את כל התשובות לכל השאלות בנוגע לצו הראשון.

הצו הראשון הוא המפגש הראשון שלכם עם המערכת הצבאית. למעשה, זהו זימון של המערכת הצבאית שמטרתו לבחון עד כמה אתם מתאימים לצבא ולבדוק לאיזה תפקידים אתם הכי מתאימים. אם אתם רוצים להתמיין לתפקיד יוקרתי ומאתגר כמו טייס, יחידות מיוחדות או חיל מודיעין, כדאי שתהיו מוכנים ותקבלו ציון טוב במבחנים השונים בצו הראשון. תפקיד מאתגר יכול לשרת אתכם הרבה מעבר לשירות הצבאי - הכשרות מקצועיות ויוקרתיות יוכלו לספק לכם קרש קפיצה לחיי האזרחות.

אבל מה בדיוק קורה שם?

במהלך היום תעברו במספר תחנות אשר כוללות מבחנים רפואיים, קוגניטיביים ואישיותיים -  אל תזלזלו במבדקים אלו, שכן הם שיקבעו את עתידכם הצבאי. לכן, כדאי שתגיעו רעננים, אחרי שינה טובה, כך שתוכלו להיות מרוכזים וחדים.

מבחני המיון יכולים להעשות רק במהלך יום הזימון של הצו הראשון ואין אפשרות שנייה לבצע אותם - לכן, כדאי להגיע מוכנים מראש. אם אתם מרגישים שזה "לא היום שלכם" או שיכולת הריכוז שלכם נמוכה, פנו לאחד הנציגים בלשכה ודווחו על מצב זה. בסיטואציה כזאת, תתאפשר לכם הזדמנות לקבוע תאריך נפרד לביצוע המבחנים הפסיכוטכניים.

רוצים לקרוא עוד על מהלך היום והמבחנים הפסיכוטכניים? לחצו כאן